Sooduspakkumised

 

 

 

 

 

  

Alates 35€ tellimused

on transport TASUTA

Smartpost Itellaga!

 

Küsi hinnapakkumist!

 

Waft pesulõhnastaja- ja pehmendaja, Lavendel 50 ml

Hind: 9,15 €
Kaubamärk: 

Waft ülikontsentreeritud pesu parfüüm ja pehmendaja - meeldiv ja värske lavendli lõhnaga  - on unikaalne toode ja hea alternatiiv tavalistele pesupehmendajatele ja lõhnastajatele. See kombinatsioon aroomiõlidest, koos taimedest valmistatud emulgaatoritega, paneb sinu pesu lõhnama suurepäraselt ja värskelt. Selle kõrgkontsentreeritud koostises on kasutatud vähem sünteetilisi aineid, mis reostab vähem ja on keskonnasõbralikum. See on biolagunev ja valmistatud naturaalse fermentatsiooni teel. Igast 50ml pudelist, piisab 100 pesukorra jaoks! Aroomiõlid panevad su pesu meeldivalt lõhnama ja kuna toode on ülikontsentreeritud, läheb sul vaja ainult väga väikest kogust. Waft ülikontsentreeritud pesu parfüümi ja pehmendajat saab kasutada otse pesu lõhnastajana või selle saab muuta pesupehmendajaks.

 

Kuidas kasutada:

Pesulõhnastajana:

Lisa 10-20 tilka oma pesuvahendisse või kuni tunned, et lõhn on piisavalt tugev. Pese nagu tavaliselt.

 

Lõhnava pesupehmendajana: 

Sega 10-20 tilka äädikaga ja lisa pesumasina pesupehmendaja sahtlisse. Pese nagu tavaliselt.

Äädikas aitab kaasa katlakivi eemaldamisele ja tugevdab pesu värve. Katlakivi võib kleepuda pesule, muuta värvid tuhmimaks ja pesu kõvaks. Äädikas lahendab kõik need probleemid, lihtsalt asenda tavalised pesupehmendid äädikaga. Ära muretse äädika lõhna pärast, see eemaldub peale pesu.

 Koostisained:

 Ethanol, propan-2-ol, 2-methylpropan-2-ol, benzyl alcohol, hexylcinnamal, amyl cinnamal, coumarin, alpha isomethyl ionone, citronellol, eugenol, geraniol, butylphenyl methylpropional, limonene, linalool, benzyl salicylate.

Kogus (tk):  

Sarnased tooted