Sooduspakkumised

 

 

 

 

 

  

Alates 35€ tellimused

on transport TASUTA

Smartpost Itellaga!

 

Küsi hinnapakkumist!

 

ECOS

 

Algupärased Earth Friendly Products tooted alates 1989. aastast 

Jätkusuutlikus
Taimeekstraktidest tooted valmivad päikeseenergial
Ökoloogiline, eetiline, tõhus ja ökonoomiline
Turvaline nii inimestele, loomadele kui keskkonnale
Ei sisalda: petrokemikaale, kloori, ammoniaaki, naatriumhüdroksiidi, fosfaate, naatriumlaurüülsulfaati, värvaineid, formaldehüüdi, dioksaani, geneetiliselt muundatud organisme ega palmiõli.

Sissejuhatus 

Earth Friendly Products on üks suurimaid ökoloogiliste puhastusvahendite tootjaid maailmas, mille aastakäive on enam kui 100 miljonit dollarit.
Ettevõtte asutas 1967. aastal Van Vlahakis, kes kolis majanduslikus kitsikuses Kreeta saarelt Chicagosse ja kasutas oma keemikuharidust tõhusate looduslike puhastusainete väljatöötamiseks ja tootmiseks. 

1989. aastal liitus ettevõttega tema poeg John ning koos toodi turule looduslike majapidamis- ja pesuvahendite sari Earth Friendly Products. Ettevõte on siiani perekonna omanduses ning seda juhivad Van, John ja ta õde Kelly.
Olgugi et esmalt tegutseti vaid tervisetoodete turunišis, laiendas Earth Friendly varsti tegevust ka üldisele jaeturule. Kuivõrd ettevõte pakub keskkonnasõbralikke, ohutuid ja ennekõike tõhusaid puhastusvahendeid soodsa hinnaga, on Earth Friendly müüginäitajad küll märkimisväärselt suurenenud, kuid samas ei ole nad unustanud firma alustalaks olnud keskkonnateadlikkust. 

Tootevalikus on enam kui 150 keskkonnasäästlikku taimset päritolu puhastusainet, mida müüakse kõikjal maailmas. Earth Friendly tootesarjast leiate sobiva vahendi mistahes puhastusvajaduse tarvis nii kodumajapidamises kui ka koristus- või tööstusettevõttes alates populaarsest ECOS pesugeelist , nõudepesuvahendist, Wave nõudepesumasina pesuainest Dishmate kuni  mööblipuhastusvahendite, aknapesuvedelike, dušipuhastusaine, õhuvärskendajate ning laste- ja lemmikloomatoodeteni. 

 

Kaksteist aastat müügitulu kasvu Euroopas 

Müügiindeks
Natural Eco Trading Ltd on teinud ettevõttega Earth Friendly Products tihedat koostööd nende ainuesindajana Ühendkuningriikides ja Euroopa Liidus aastast 1999. Müüginäitajad on suurenenud iga aastaga ning jaemüügisektori probleemidest hoolimata ületasid 2012. aastal 10%. Hetkel müüme Earth Friendly Products tootesarja Suurbritannias ning kohalike edasimüüjate kaudu ka mitmes Euroopa riigis. Natural Eco Trading on hoolitsenud selle eest, et nii tooted kui ka vastavad märgistused vastaksid Euroopa Liidu regulatsioonidele.
Aina enam inimesi nii Suurbritannias kui Euroopas kasutab Earth Friendly Products tooteid, kuivõrd neis on ühendatud tõhusus, tõestatud keskkonnasõbralikkus, looduslikkus, tasuvus ning ka meeldivad lõhnaomadused. 

Miks valida keskkonnasõbralikuks puhastamiseks Earth Friendly Products tooted? 

Lai puhastustoodete valik 

KÕIK kodumajapidamises vajaminevad puhastusvahendid: pesu ja nõude pesemiseks; töö- ja seinapindade, põranda, vaipade ja torude puhastamiseks, õhuvärskendajad ning laste- ja lemmikloomatooted. 

Hea tasuvus 

Iga pesukorra kulukuse seisukohalt jäävad Persil ja Ariel ECOS pesuvahendile kindlalt alla. ECOS on kõige enam müüdud keskkonnasõbralik pesugeel kogu maailmas. 

Suurepärane lõhnavalik 

Aastakümnetepikkused kogemused eeterlike õlide ja taimeekstraktide kasutamisel tagavad värsked ja puhtad lõhnabuketid. Saadaval ka lõhnatud tooted. 

EFP näitab teed keskkonnasõbralikus tootearenduses 

Esimene, kes loobus formaldehüüdist ja dioksaanist. Esimene, kes sai USA Põllumajandusministeeriumi sertifikaadi C14 sisalduse kohta.
Esimene, kes tootis kontsentreeritud pesuvahendeid juba 1989. aastal 

Tooteid ei katsetata loomadel ning need ei sisalda loomseid koostisosi 

Registreeritud ühenduses Vegan Society. Loomakaitseorganisatsiooni BUAV väljastatud humaanse kosmeetikatööstuse standardi sertifikaat. Võitis loomakaitseühenduse PETA parima kodumajapidamistoodete auhinna. Loomakaitseühenduse Naturewatch heakskiit. 

Looduslikud tooted 

Mürgitud taimsed koostisained.
Ei sisalda: petrokemikaale, kloori, ammoniaaki, naatriumhüdroksiidi, fosfaate, naatriumlaurüülsulfaati, värvaineid, formaldehüüdi, dioksaani, geneetiliselt muundatud organisme ega palmiõli 

Toodetakse meie endi tehastes 

Meil on igakülgne ülevaade toodete valmistusainete ja kvaliteedi üle. Me ei kasuta tootmisel allhankeid. 

Jätkusuutlikkus 

Tooted on valmistatud taastuvatest ja biolagunevatest taimsetest toorainetest. Tootmisel kasutatakse ainult taastuvenergiat.

Tunnustatud ja usaldusväärne keskkonnasõbralike ja looduslike puhastusvahendite tootja 

Registreeritud järgmiste ühingute juures või nende heakskiit meie toodetele: Eco Control, USA Põllumajandusministeeriumi Design
for Environment programm, Health Child Healthy World, Vegan Society, BUAV, Ethical Consumer Best Buy, USA Põllumajandusministeeriumi Bio Preferred programm, Green Patriot 100, USA Keskkonnakaitseagentuuri DfE Safer Detergents Stewardship Initiative (SDSI) 

Earth Friendly  tooted on tõhusad! 

Jälgitakse pidevalt tootesarjade kvaliteeti ja tõhusust alates toormaterjalist kuni üksikute valmistoodeteni. Rahulolevate klientide korduvostude kõrge määr. 

Miks ostavad inimesed Earth Friendly tooteid?

Ökoloogilised ja eetilised 

Säästlikud 

Tõhusad
“Me pakume keskkonnateadlikele klientidele tõhusat ja tasuvat alternatiivi” “Me pakume hinnatundlikele klientidele keskkonnasõbralikku alternatiivi” Tarbijad ostavad Earth Friendly tooteid, sest: 

 • neil on tervisemured, näiteks allergia, haigused, tundlikkus erinevate kemikaalide vastu .
 • nad vajavad lõhnatuid tooteid
 • nad on noored emad ning soovivad laste vahetus ümbruses kasutada mürgituid tooteid
 • nad muretsevad keskkonna pärast
 • nad otsivad täistaimseid tooteid, mida ei ole katsetatud loomadel
 • nad ei soovi kasutada sünteetilisi õhuvärskendajaid, lõhnastajaid ega kangavärskendajaid
 • nad ei soovi palmiõli sisaldavaid tooteid
  Tänu meie toodete tõhususele ja tasuvusele, ostavad kliendid meie tooteid aina uuesti

 

 • Jätkusuutlikkus
  Earth Friendly Products püüab pidevalt vähendada oma tegevuse ja toodete mõju keskkonnale kogu olelusringi ulatuses alates kujundusest, sisseostuprotsessist, tootmisest, jaemüügist ja toote kasutusest selle hilisema kõrvaldamiseni ning seeläbi optimeerida loodusvarade kasutust. Alates 2012. aasta algusest läks Earth Friendly Products tootmisprotsess üle täielikult rohelisele energiale, toetudes peamiselt tootmisüksuste katusele paigutatud päikesepaneelidele. Seeläbi on saavutatud süsinikneutraalne staatus kõikidele Euroopas toodetud ja sinna eksporditud toodetele (sealhulgas transport). Earth Friendly Products teeb koostööd säästva energiakasutuse rakendamist abistava konsultatsiooniettevõttega Renewable Choice, kes aitab meil hallata ekspordiga kaasnevaid kasvuhoonegaase. Nii saame välja arvutada ja tasakaalustada võimalikke kasvuhoonegaaside piirmäärasid, et säilitada täielikult jätkusuutlik tootmisprotsess. Vastav tegevus on täpselt dokumenteeritud ja läbipaistev. Suurbritannias ja Euroopas müüdav Earth Friendly Products tootevalik on valmistatud Earth Friendly päikesepaneelidega varustatud tootmisüksuses USA idarannikul New Jersey osariigis. Ettevõte taaskasutab nii vett kui pakkematerjale. Osa Euroopas kasutatavatest pakkematerjalidest ja etikette toodetakse Suurbritannias ning trükiprotsessil on Sustainable Green Printing Partnership (SGP) sertifikaat. Toormaterjalide valikul eelistab ettevõte võimalikult lähedal asuvaid tootjaid. Siinkohal ei tohi unustada, et ka Euroopa keskkonnasõbralike puhastusvahendite tootjad peavad teatud määral toormaterjale siiski importima, kuivõrd teatud taimseid koostisosi ei saa meie kliimas kasvatada, näiteks apelsine, sidruneid, oliive, kookospähkleid ja sojaube. Pealegi võib neid valmistada kolmanda osapoole tootmisüksus. Lisaks sellele kasutab Earth Friendly toodete transportimisel Suurbritanniast meretransporti, mis on märgatavalt tõhusam kui autovedu või lennutransport. Toodete transpordil sisemaale kasutame autovedu, mitte kunagi lennutransporti. Antud transpordivahenditega arvestatakse ka süsinikneutraalse staatuse arvutamisel ja sertifitseerimisel. Siinkohal tuleb märkida, et teistel Euroopa puhastusvahendite brändidel puudub süsinikneutraalne staatus.

  Earth Friendly tootevalik on konkurentidest kontsentreeritum, mistõttu on ka ökoloogiline jalajälg kasutuskorra kohta märgatavalt väiksem – kasutame vähem vett, pakendeid, plastpudeleid ja transpordikilomeetreid. ECOS pesuvahend oli esimene kontsentreeritud toode, mis toodi turule umbkaudu 15 aastat tagasi – kolm korda kompaktsem kui meie keskkonnateadlikel konkurentidel, mistõttu on väiksem ka süsinikdioksiidi heidete hulk iga pesukorra kohta.