Sooduspakkumised

 

 

 

 

 

  

Alates 35€ tellimused

on transport TASUTA

Smartpost Itellaga!

 

Küsi hinnapakkumist!

 

FLORA tootesertifikaadid

 

FLORA on kliendi- ja loodussõbralik ettevõte, mis vastab ISO 9001 ja ISO 14001 standarditele. 

Mida ISO tähendab?

Genfis asuva Rahvusvahelise Standardiorganisatsiooni ISO alaline komisjon, mis koosneb 130st maailma juhtivast tööstusriigist, on määratlenud parimad praktikad, kuidas juhtida sotsiaalseid ja tootmisprotsesse. Neid globaalseid standardeid arendatakse ja parendatakse pidevalt, et tagada ettevõtete ja nende klientide kaitsmiseks vajalikud kvaliteedinormid.
Miks rakendada kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise standardeid?
FLORA on alati pidanud esmatähtsaks kontrollitud tegevust ja klientide täielikku rahulolu. See motiveerib arendama nii oma teenuseid, tootmisliini kui ka ettevõtte sisemist struktuuri. Ettevõtet kontrollivad regulaarselt ISO akrediteeritud organisatsiooni inspektorid, mis aitab ka arendustööd paremini ellu viia.

FLORA ja kvaliteet: ISO 9001 sertifikaat
Standard 2008 jätkab parendusprotsessi, mida alustas Vision 2000 – ISO 9001 standardite programm, millega tagada ettevõtte protseduuride arendust, kontrolli ja järelevalvet. Antud sertifikaat keskendub klientide täielikule rahulolule ning sisaldab muuhulgas uusi järelevalvevahendeid ja –indekseid.

FLORA ja keskkond: ISO 14001 sertifikaat
FLORA on otsustanud kasutada vaid keskkonnasõbralikke protseduure, millega vähendada toormaterjalide ülejääke ning vältida võimalikke keskkonnakahjustusi. Keskkonnapoliitika parendamiseks rakendab ettevõte pidevalt uusi meetodeid. 

Biodünaamilisel ja mahepõllundusel põhinevate toodete sertifitseerimine on ettevõtte teadlik valik ja peegeldab keskset filosoofiat. Kõige olulisem aspekt, millel põhineb ka FLORA kõrge kvaliteet, väljendub nende põllumajandustehnoloogiate eelistamises, mida on tunnustanud sertifitseerimisorganisatsioonid Codex (mahetooted) ja Demeter (biodünaamilised tooted). Loodussõbralikus põllunduses ei kasuta pestitsiide ega keemilisi aineid, mistõttu ei kujuta need ohtu keskkonnale, loomadele ega ka inimestele. Kuivõrd kasutame orgaaniliselt või biodünaamiliselt kasvatatud tooraineid, on tagatud ka meie toodete kõrge kvaliteet. Kõikides FLORA tootegruppides on nii inimestele kui keskkonnale kasulikke aspekte – need on turvalised, sest ei sisalda näiteks allergiat tekitavaid sünteetilisi aineid.

Vaid vähesed ettevõtted pakuvad kvaliteetseid tooteid ning me võime uhkusega kanda järgmisi sertifitseerimismärke:

   
BIO – sümbol aitab tarbijal ära tunda sertifitseeritud toote

 
Demeter – 
kvaliteedimärk tootele, mille toorained on kasvatatud biodünaamilist põllundust järgivatel põldudel 

Codex – bioloogilise põllunduse inspekteerimisasutus

 

 

Euroopa tunnustus toiduainetoodetele, mis on valmistatud bioloogilise põllunduse põhimõtetel

 

 Kasutatud pole geneetiliselt muundatud organisme

  

BDIH kvaliteedimärgis kosmeetikatoodetele, mis valmistatud looduslikest toorainetest ja bioloogilise põllunduse põhimõtetel

 

Itaalia sertifikaadimärk bio-ökoloogilistele kosmeetikatoodetele


COSMOS kvaliteedimärk, mis kinnitab vastavust globaalsetele orgaanilise ja looduskosmeetika nõuetele

Loomkatsete vastu, tagab LAV

 

Tunnustusmärk toodetele, milles pole loomseid koostisaineid


Tunnustusmärk mikrobioloogiliselt kontrollitud tootmisele

 

FLORA kasutab ainult taastuvenergiat

 

FLORA eelistab trükkida vastutustundliku metsamajandamise sertifikaadiga paberile