Sooduspakkumised

 

 

 

 

 

  

Alates 35€ tellimused

on transport TASUTA

Smartpost Itellaga!

 

Küsi hinnapakkumist!

 

Earth Friendly säilitusainete poliitika

Earth Friendlyl on keemikute meeskond kes uurivad põhjalikult iga kasutatava aine mõju nii tervisele kui ka keskkonnale. Nende uuringute osana on nad mitme aastakümne jooksul analüüsinud kasutuses olevaid säilitusaineid ja otsinud enda karmidele kriteeriumitele vastavaid. Earth Friendly rohelistes puhastusvahendites on säilitusaineid kasutatud minimaalses koguses, et vältida bakterite kasvu. Ilma säilitusaineteta toode rikneks võimaldades bakterite, hallituse ja pärmseente vohamist, mis põhjustab inimestele rohkem kahju, kui säilitusaine ise.  

Formaldehüüdi baasil säilitusained on levinud igapäevastes puhastusvahendites, kuid Earth Friendly tooted ei sisalda formaldehüüdi baasil säilitusaineid. Mitte kõik Earth Friendly tooted ei vaja säilitusaineid, aga kus väga vaja seal kasutatakse kas: (1) Kaaliumsorbaati, taimne säilitusaine, mis on üks ohutumaid ja tänapäeval enamkasutatavaid säilitusaineid. (2) Fenoksüetanooli, kasutatud mõnedes toodetes üliväikestes kogustes, et tooteid stabiliseerida ja vältida bakterite kasvu. Enamasti kasutatakse alla 2ml 500ml pudeli kohta. Earth Friendly kasutab vaid looduslikku päritolu Fenoksüetanooli, mis on looduses täielikult biolagunev ja sobib ettevõtte põhimõtetega. (3) Metüülisotiatsolinooni (Methylisothiazolinone) on kasutatud üliväikeses koguses alla 100 osakese miljandikosa kohta, mis on vastavuses EU kosmeetika regulatsiooniga. See omakorda jagatakse toodete edasisel lahjendamisel eksponentsiaalselt veega. Earth Friendlyl peab olema selline säilitusainete süsteem, et tarbija ei oleks ohustatud potensiaalselt kahjulike bakteritega. Peale põhjalikke uuringuid on Earth Friendly keemikud seisukohal, et kõige parem ja ohutum on kasutada Metüülisotiatsolinooni (MIT) väga väikestes kogustes. Ettevõttel on läbi viidud mitmeid eraldiseisvaid teste pesupesemisvahenditega, mis on näidanud, et Earth Friendly tooted on hüpoallergilised.

Antud koguseni on jõutud läbi mitmete aastate kestnud uuringuid, et leida optimaalne tase toote eluea ja tõhususe vahel säilitades samas Earth Friendly põhimõtted ja printsiibid.