Sooduspakkumised

 

 

 

 

 

  

Alates 35€ tellimused

on transport TASUTA

Smartpost Itellaga!

 

Küsi hinnapakkumist!

 

Eco-Max

 Eco-Max Pesugeelid on auhinnatud tooted, mis ei sisalda optilisi valgendeid, sünteetilisi lõhnaaineid, GMO-sid ega tugevatoimelisi säilitusaineid.

Tooted on lõhnastatud puhaste eeterlike õlidega või lõhnatud. Kontsentreeritud retsept tähendab seda, et 30ml on kangaste õrnaks ja efektiivseks pesemiseks ning tugevate plekkidega võitlemiseks piisav kõigi veetemperatuuride juures.

Lõhnatu Pesupehmendaja aitab pesu hooldada ning pehmendada.

Eco-Max Nõudepesuvahendid on õrnad sinu naha vastu, kuid teevad rasvale tuule alla. Kontsentreeritud, mittetoksiline, sünteetiliste lõhnaainete, GMO-de ja tugevatoimeliste säilitusaineteta retsept tekitab rikkaliku ja kauakestva vahu, mis tagab väga efektiivse puhtuse. Vali lõhnatu või puhaste eeterlike õlidega lõhnastatud toodete vahel ning ole kindel, et need täidavad kõik su nõudepesualased ootused. Sisaldab aaloed, mis aitab hoida käed niisutatud.

Eco-Max Üldpuhastusvahendid on valmistatud taimsetest koostisainetest, mis on lõhnastatud puhaste eeterlike õlidega, et tagada mürgiste jääkideta efektiivne ja aromaatne puhtus.

Aknapuhastusvahend jätab aknad, klaasriiulid ja peeglid säravpuhtaks ja koristusjälgedest priiks ning sellel on imeliselt värske mündilõhn.

Põrandate- ja tööpindade puhastusaine kontsentraadil on väga meeldiv sidrunilõhn. Põrandate puhastamiseks lahjenda ämbrisse, tööpindade puhastamiseks aga pihustuspudelisse.

 

 

Järjesta: