Sooduspakkumised

 

 

 

 

 

  

Alates 35€ tellimused

on transport TASUTA

Smartpost Itellaga!

 

Küsi hinnapakkumist!

 

FLORA

           

FLORA on esimene Itaalia ettevõte, mis juba 25 aastat on teinud koostööd mahe- ja biodünaamilise põllunduse spetsialistidega ning edendanud aroomiteraapia põhimõtteid. Asutamisest alates 1989.a. on Flora olnud 100% looduslikud. Aastate jooksul on sortiment suurenenud aina uute toodete võrra, mis sobivad mahetooteid hindava pere igale liikmele. Tootesarja kuuluvad ilu,-tervise -ja lastetooted, nii näo- kui kehahoolduseks.

 

Tooted on valmistatud ettevõtte kohalikes toidu- ja kosmeetikalaborites tõhusatel, turvalistel ja kontrollitud meetoditel ning need on dermatoloogiliselt testitud.

Eeterlikes õlides ja GMO-vabades fütoteraapilistes ekstraktides kasutatavad lilled, lehed, viljad ja seemned valitakse hoolikalt biodünaamilise ja mahepõllunduse ettevõtjatelt ning metsataimi korjatakse vaid kindlatest kohtadest.

 Itaalia taimed: Õlelill, roos,  lavendel, tüümian.

Kõiki kasutatavaid tooraineid kontrollitakse pidevalt, midagi ei testita loomadel, ning kunagi ei kasutata nafta derivaate, SLSi, parabeene, polüetuleenglükooli, sünteetilisi lõhna- või värvaineid. Pakkematerjalid on rohelised, loodussõbralikud ja taaskasutatavad. 

  

     

   Mario Rosario Rizzi    Sonia De Angelis