Sooduspakkumised

 

 

 

 

 

  

Alates 35€ tellimused

on transport TASUTA

Smartpost Itellaga!

 

Küsi hinnapakkumist!

 

UUS! Eco-Max Vannitoa,- klaasi- ja dušipuhastusvahend, piparmünt 800ml

Hind: 8,90 € 6,23 €
Kaubamärk: 

Vannitoa,- klaasi ja dušipuhasti on tugevatoimelistest taimepõhistest, kergesti biolagunevatest koostisosadest, mis muudab vanni ning duššide igapäevaseks pritsi ja pühi protsessi imelihtsaks . Ohutu kasutamiseks plaatidel, klaasil ja pestavatel kõvadel pindadel. See aitab kergelt eemaldada seebijäägid, katlakivi ja mustuse. Te naudite selle värskendavalt puhast neutraliseerivat lõhna, piparmündi eeterliku õli lõhna. Ei sisalda alkoholi, sünteetilisi lõhnaaineid ega mürgiseid säilitusaineid. See on looduslik puhastusvahend, mis on hea teie ja keskkonna jaoks.

 Kasutamine: Puhastab tõhusalt ja ohutult kraanikausid, sanitaartehnika, vannid, dušikabiinid ja WC-potid. Pihustage pinnale, hõõruge käsna või lapiga ning pühkige või loputage puhtaks. Ei sobi kasutamiseks marmoril ja naturaalsel kaitsekihita looduskivil. Loputage tühi pudel veega ja viige pakendikonteinerisse.
 
Koostis: vesi, <5% mitteioonset pindaktiivset ainet, sidrunhapet, menta Viridise (küüslaugu) leheõli, naatriumtsitraati, kaaliumsorbaati ja naatriumbensoaati.

 

Kogus (tk):  

Sarnased tooted