SALE

UUS! Eco-Max Pesulehed Lavandel- 32 pesukorda

Price: 11,90 € 8,93 €

Eco-Max Lavendel pesuaineribad, millel on taimsed koostisosd ja looduslikud ensüümid eemaldavad mustuse eja lagundavad plekke, tagades nii teie riietele õrna, kuid tõhusa puhastuse. Pesuribad lahustuvad ja on ka biolagunevad, mis ei sisalda värvaineid, sünteetilisi lõhnaaineid, optilisi valgendeid ega muid tugevatoimelisi kemikaale. Ei jäta nahka ärritavaid jääke ning on planeedi suhtes õrnad. Lisaks on need plastivabades, taaskasutatavates ja kompostitavates pakendites ning neid ei testita kunagi loomade peal. Eco-Max pesupesemisvahendiribasid on samuti uskumatult lihtne kasutada – lisage lihtsalt pesumasina trumlisse, seejärel lisage pesu ja peske!

Funktsioonid

Peseb kuni 32 pesutäit.Loodusliku lavendli eeterliku õli aroom.

Ei sisalda 1,4-dioksaani, etüleenoksiidi, kloorvalgendit, fosfaate, ftalaate, optilisi valgendeid, mürgiseid säilitusaineid ja tugevatoimelisi kemikaale.
Jäätmevaba, kergesti biolagunev ja septikukindel.
Vegan valem - pole testitud loomadel ja ei sisalda loomseid koostisosi.
Kompaktne suurus lihtsaks hoiustamiseks. Suurepärane reisimiseks
Töötab kuumas või külmas, kõvas või pehmes vees.
100% kompostitav, taaskasutatav ja plastivaba pakend.
Kuidas kasutada:

Iga lina rebeneb kaheks pesuribaks.
Tavaliste koormuste jaoks: kasutage ühte riba.

Suurte või tugevalt määrdunud koormate puhul: kasutage kahte riba.
Käsipesu või väikese koguse jaoks rebi riba väiksemateks tükkideks ja reguleeri vastavalt vajadusele. Järgige alati rõivasildi juhiseid.

Lavendel:

Koostis: 5-15% mitteioonne pindaktiivne aine, 5-15% anioonne pindaktiivne aine, <5% amfoteerne pindaktiivne aine, <5% parfüüm, ensüümid, fenoksüetanool, linalool.


 

 

 

 
Qty. (tk):  

Similar products