Sooduspakkumised

  

 

Laste ECOS pesuvahendite 3- osaline komplekt

Hind: 19,90 €
Kaubamärk: 

Me armastame oma pisemaid kõige rohkem ning tahame neile pakkuda turvalisust ja ainult parimat! Me hoolime nii väga nende heaolust ja tervisest- õnnelikust lapsepõlvest! 

Looduselt lapsele ja emale! <3

Laste 3-osalises komplekt sisaldab:

ECOS pesugeel Lavnedel & Kummel 1.5l,  on hüpoallergilise koostise ja neutraalse pH tasemega pesugeel igapäevaseks pesuks, mis ei ärrita väikelaste tundlikku nahka. Pesugeel on taimne, mürgitu ja keskkonnasõbralik, mis sisaldab kookosõlil põhinevat pesuloputusvahendit. 50 pesukorda.  Väga kontsentreeritud: kasuta vaid 30ml pesukorra kohta.

Lastetoa-ja mänguasjade puhastusvahend PIHUSTIGA LÕHNATU 500ml 

 

Valmistatud looduslikest taimsetest koostisainetest, arvestades laste ja emade vajadusi. Lõhnatu ja neutraalse pH-tasemega vahend puhastab ohutult ja looduslikult lastetoas kõik pinnad ja mänguasjad. Tuppa jääb värske ja puhas lõhn, ent samas ei ole jälgegi ohtlikest kemikaalijääkidest, mida võib kohata tavapäraseid pihustivahendeid kasutades.

Lutipudeli pesemisvahend LÕHNATU 500 ml

Neutraalse pH-tasemega lutipudelipuhastusvedelik toetub looduse puhastusjõule. Tõhus ja kontsentreeritud pesuvedelik ei ärrita nahka ning seda võib kasutada ka muude nõude pesuks – keskmisele pesukorrale läheb vaja vaid 5ml puhastusainet.

 

 

Kogus (kmpl):  

Sarnased tooted